Apteczki dla klientów indywidualnych

Apteczka pierwszej pomocy u dzieci

Zauważyliśmy, że znalezienie i skompletowanie naprawdę dobrego zestawu do udzielania pierwszej pomocy dziecku jest bardzo trudne. Wiele razy byliśmy proszeni przez młodych rodziców i nauczycieli o skompletowanie dla nich zestawu o najlepszej jakości. I tak też zrobiliśmy.

Apteczka wyposażona we wszystko to, co faktycznie będzie potrzebne do udzielania pomocy dziecku. Świetnie nadaje się do włożenia do wózka dziecięcego lub zabrania na wakacje.

UWAGA cała apteczka jest produkcji Polskiej!

Cena 90 zł 

Apteczka indywidualna

Mamy w kraju świetnego producenta opakowań na apteczki. Mówi się o nich „raz na całe życie”. My wkładamy do nich to, co niezbędne do ratowania.

Opakowanie może być w różnych opcjach kolorystycznych, choć najczęściej wybierane są w kolorze czerwonym

W środku pełen skład opatrunkowy, wszystko najlepszej jakości. Kompletujemy ją tak, jak na własny użytek- a znamy się na tym!

UWAGA cała apteczka jest produkcji Polskiej!

Cena apteczki mniejszej 110 zł 

Cena apteczki większej 200zł 

Apteczki dla firm

Apteczka firmowa

W każdej firmie musi znajdować się apteczka pierwszej pomocy. To musi być porządny zestaw z dużą ilością materiałów dobrej jakości. Ważne jest aby wszystko w niej było poukładane tak, aby w najbardziej pilnych sytuacja łatwo można było znaleźć to, co najważniejsze.

Tak właśnie tworzymy nasze zestawy. Opieramy się na normie DIN, ale dokładamy do niej to, czego brakuje; często są to dodatkowe plastry, duże gazy, opatrunki na oparzenia.

Dlatego każda nasza apteczka którą robimy do firmy, jest wyjątkowa i ułożona pod kątem możliwych zdarzeń w danym miejscu.

Nie mamy stałego cennika tych apteczek, jednak zwykle cena to  około 100-120 zł netto.