Defibrylator AED to urządzenie znacznie podnoszące szanse przeżycia poszkodowanego w nagłym stanie zagrożenia życia. Jego użycie w pierwszych 2 minutach może zwiększyć przeżywalność nawet do 75%! Jego obecność w firmie to kolejny level bezpieczeństwa. Jest coraz częściej spotykany w miejscach publicznych ale także w prywatnych firmach a nawet domach.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w woj. mazowieckim oferującym urządzenia AED Samaritan firmy HS Medical oddział w Polsce.

logo-hs

Nasza oferta AED

AED 350P

Poręczny, lekki, prosty w obsłudze i zaawansowany technologicznie defibrylator AED. Urządzenie analizuje rytm serca i podaje impuls defibrylacyjny, pozwalając przywrócić prawidłowy rytm serca osoby poszkodowanej.
Zobacz

AED 500P

Defibrylator posiadający wszystkie cechy PAD 350P, wzbogacony o innowacyjną o funkcję doradcy RKO – zestawu poleceń głosowych przeprowadzających użytkownika krok po kroku przez cały proces resuscytacyjny.
Zobacz

Akcesoria

Akcesoria do defibrylatorów – elektrody samoprzylepne ze zintegrowaną baterią, szafki na defibrylatory, urządzenia treningowe, oznakowania miejsca AED, tabliczki informacyjne, system zarządzania danymi oraz inne elementy wyposażenia.
Zobacz